unia europejskawysoki kontrast A A A
  • Zapraszamy do oddziału

    Zapraszamy do oddziału

    Zapraszamy do oddziału

    Oddział - Muzeum Literackie w Nałęczowie
    Filia - Muzeum Stefana Żeromskiego

ZASADY ZWIEDZANIA

Wersja do druku Poleć znajomemu

Informacja

W związku z ustanowieniem przez Radę Ministrów dalszych ograniczeń, nakazów i zakazów dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS CoV-2

informujemy,

że do dnia 31 stycznia 2021 roku następuje zamkniecie wszystkich Oddziałów Muzeum Narodowego w Lublinie dla zwiedzających.

    Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Muzeum jest czynne,

od środy do niedzieli w godz. 9.00 - 16.00.

dzień bezpłatnego zwiedzania - środa

Zwiedzanie odbywa się po uprzedniej rezerwacji/zawiadomieniu.
tel. 81 501 45 52, 887 750 014 lub 81 501 47 80 e-mail: zeromski@mnwl.pl


W sezonie jesienno-zimowym (listopad-marzec) zapraszamy do zwiedzania Muzeum Stefana Żeromskiego w grupach zorganizowanych liczących  do 4 osób (ograniczenie liczebności grupy w związku z zagrożeniem COVID-19) od środy do niedzieli w godzinach 9.00-16.00 wyłącznie po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerem telefonu  887 750 014.
Rezerwacje wejść do Muzeum przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00, rezerwacji należy dokonać najpóźniej 1 dzień przed planowanym wejściem.

Dla Państwa bezpieczeństwa oraz aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, podczas wizyty w muzeum prosimy o zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego. Przed wejściem do muzeum należy zdezynfekować ręce płynem lub żelem do dezynfekcji oraz zaopatrzyć się w rękawice jednorazowe.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem postępowania dla Zwiedzających przed wizytą w muzeum oraz o stosowanie się do poleceń pracowników Muzeum podczas zwiedzania.

Regulamin postępowania dla Zwiedzających Muzeum Narodowe w Lublinie, dotyczący działań profilaktycznych minimalizujących ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19


Muzeum Stefana Żeromskiego

ceny biletów:

bilety normalne – 5.50

bilety ulgowe – 4.50

zwiedzanie z przewodnikiem  - 35 zł + koszt biletów

lekcja muzealna  - 40 zł + koszt biletów

rezerwacja oraz wszelkie informacje pod nr tel. 81 5014780

e-mail :   zeromski@mnwl.pl